Intel Xeon 12C Silver 4214 2.20 GHz 16.5M 85W SRFB9
SKU: 16974
424,35 zł
345,00 zł
netto
Poprzednia najniższa cena: 0,00 zł.
Produkt dodany do koszyka!
-
Szybka wysyłka
WYSYŁAMY JUŻ W 24H -
Gwarancja jakości
PRODUKTY TESTOWANE -
Satysfakcja lub zwrot
14 DNI NA ZWROT -
Masz pytania? Zadzwoń. Pomożemy!
+48 62 332 3000
Opis
Intel Xeon Silver 4214 to serwerowy procesor z rodziny Intel Xeon Scalable (14 nm), przeznaczony do typowych wdrożeń server/enterprise w platformach 2‑socket. Ma 12 rdzeni i 24 wątki (Hyper‑Threading), taktowanie bazowe 2,20 GHz oraz Turbo do 3,20 GHz, a także 16,5 MB pamięci cache.
Obsługuje do 1 TB pamięci DDR4‑2400 w 6 kanałach oraz ECC, natomiast Intel Optane Persistent Memory nie jest wspierane. Platformowo oferuje PCIe 3.0 z maks. 48 liniami, skalowalność do konfiguracji 2S oraz maksymalnie 2 linki Intel UPI do komunikacji międzyprocesorowej. Jest to CPU na gniazdo FCLGA3647, o TDP 85 W i maksymalnej temperaturze TCASE 77°C.
Wspiera m.in. Intel DL Boost, Intel RDT, Intel Speed Shift, Enhanced Intel SpeedStep, Intel VMD oraz Intel TSX. Obsługuje Intel Turbo Boost 2.0 (bez Turbo Boost Max 3.0) oraz instrukcje Intel SSE4.2, AVX, AVX2 i AVX‑512, przy czym ma 1 jednostkę AVX‑512 FMA.
Obsługuje do 1 TB pamięci DDR4‑2400 w 6 kanałach oraz ECC, natomiast Intel Optane Persistent Memory nie jest wspierane. Platformowo oferuje PCIe 3.0 z maks. 48 liniami, skalowalność do konfiguracji 2S oraz maksymalnie 2 linki Intel UPI do komunikacji międzyprocesorowej. Jest to CPU na gniazdo FCLGA3647, o TDP 85 W i maksymalnej temperaturze TCASE 77°C.
Wspiera m.in. Intel DL Boost, Intel RDT, Intel Speed Shift, Enhanced Intel SpeedStep, Intel VMD oraz Intel TSX. Obsługuje Intel Turbo Boost 2.0 (bez Turbo Boost Max 3.0) oraz instrukcje Intel SSE4.2, AVX, AVX2 i AVX‑512, przy czym ma 1 jednostkę AVX‑512 FMA.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Producent | Intel |
| Model | Silver 4214 |
| Kod producenta | SRFB9 |
| Socket | LGA3647 |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 24 |
| Bazowa częstotliwość | 2.20 GHz |
| Maks. częstotliwość turbo | 3.20 GHz |
| Cache | 16.5 MB |
| Liczba linków UPI | 2 |
| TDP | 85 W |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Dostawa
Dostawa towaru następuje w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówiony produkt.
Intel Xeon 12C Silver 4214 2.20 GHz 16.5M 85W SRFB9
SKU: 16974
424,35 zł
345,00 zł
netto
Poprzednia najniższa cena: 0,00 zł.
Produkt dodany do koszyka!
-
Szybka wysyłka
WYSYŁAMY JUŻ W 24H -
Gwarancja jakości
PRODUKTY TESTOWANE -
Satysfakcja lub zwrot
14 DNI NA ZWROT -
Masz pytania? Zadzwoń. Pomożemy!
+48 62 332 3000
Brak opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!