Intel Xeon 18C Gold 6150 2.70 GHz 24.75M 165W SR37K
SKU: 15967
424,35 zł
345,00 zł
netto
Poprzednia najniższa cena: 0,00 zł.
Produkt dodany do koszyka!
-
Szybka wysyłka
WYSYŁAMY JUŻ W 24H -
Gwarancja jakości
PRODUKTY TESTOWANE -
Satysfakcja lub zwrot
14 DNI NA ZWROT -
Masz pytania? Zadzwoń. Pomożemy!
+48 62 332 3000
Opis
Intel Xeon Gold 6150 to serwerowy procesor z rodziny Intel Xeon Scalable (14 nm), przeznaczony do stabilnej pracy 24/7 w środowiskach enterprise – m.in. pod wirtualizację, bazy danych oraz serwery aplikacyjne. Oferuje 18 rdzeni i 36 wątków (Hyper‑Threading), taktowanie bazowe 2,70 GHz oraz maks. 3,70 GHz w trybie Turbo, a także 24,75 MB pamięci cache L3.
Procesor obsługuje do 768 GB pamięci RAM DDR4‑2666 w 6 kanałach oraz wspiera pamięć ECC. Umożliwia rozbudowę przez PCIe 3.0 (maks. 48 linii) i skalowalność do konfiguracji S4S, a komunikacja międzyprocesorowa może wykorzystywać do 3 łączy Intel UPI. Montaż przewidziano dla gniazda FCLGA3647, a TDP wynosi 165 W.
Xeon Gold 6150 wspiera Intel Speed Shift, Enhanced Intel SpeedStep oraz Intel Volume Management Device (VMD), a także Intel Transactional Synchronization Extensions (Intel TSX). Obsługuje Intel Turbo Boost Technology 2.0, natomiast Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 oraz Intel Optane Memory nie są wspierane. Procesor wspiera instrukcje Intel SSE4.2, AVX, AVX2 i AVX‑512 (2 jednostki FMA), co pomaga w wybranych obciążeniach obliczeniowych.
Procesor obsługuje do 768 GB pamięci RAM DDR4‑2666 w 6 kanałach oraz wspiera pamięć ECC. Umożliwia rozbudowę przez PCIe 3.0 (maks. 48 linii) i skalowalność do konfiguracji S4S, a komunikacja międzyprocesorowa może wykorzystywać do 3 łączy Intel UPI. Montaż przewidziano dla gniazda FCLGA3647, a TDP wynosi 165 W.
Xeon Gold 6150 wspiera Intel Speed Shift, Enhanced Intel SpeedStep oraz Intel Volume Management Device (VMD), a także Intel Transactional Synchronization Extensions (Intel TSX). Obsługuje Intel Turbo Boost Technology 2.0, natomiast Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 oraz Intel Optane Memory nie są wspierane. Procesor wspiera instrukcje Intel SSE4.2, AVX, AVX2 i AVX‑512 (2 jednostki FMA), co pomaga w wybranych obciążeniach obliczeniowych.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Producent | Intel |
| Model | Gold 6150 |
| Kod producenta | SR37K |
| Socket | LGA3647 |
| Liczba rdzeni | 18 |
| Liczba wątków | 36 |
| Bazowa częstotliwość | 2.70 GHz |
| Maks. częstotliwość turbo | 3.70 GHz |
| Cache | 24.75 MB |
| Liczba linków UPI | 3 |
| TDP | 165 W |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Dostawa
Dostawa towaru następuje w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówiony produkt.
Intel Xeon 18C Gold 6150 2.70 GHz 24.75M 165W SR37K
SKU: 15967
424,35 zł
345,00 zł
netto
Poprzednia najniższa cena: 0,00 zł.
Produkt dodany do koszyka!
-
Szybka wysyłka
WYSYŁAMY JUŻ W 24H -
Gwarancja jakości
PRODUKTY TESTOWANE -
Satysfakcja lub zwrot
14 DNI NA ZWROT -
Masz pytania? Zadzwoń. Pomożemy!
+48 62 332 3000
Brak opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!