Intel Xeon 8C Silver 4208 2.10 GHz 11M 85W SRFBM
SKU: 17315
615,00 zł
500,00 zł
netto
Poprzednia najniższa cena: 615,00 zł.
Produkt dodany do koszyka!
-
Szybka wysyłka
WYSYŁAMY JUŻ W 24H -
Gwarancja jakości
PRODUKTY TESTOWANE -
Satysfakcja lub zwrot
14 DNI NA ZWROT -
Masz pytania? Zadzwoń. Pomożemy!
+48 62 332 3000
Opis
Intel Xeon Silver 4208 to serwerowy procesor z rodziny Intel Xeon Scalable (14 nm), przeznaczony do podstawowych i średnich zastosowań serwerowych, szczególnie w platformach 2‑socket. Ma 8 rdzeni i 16 wątków (Hyper‑Threading), taktowanie bazowe 2,10 GHz oraz Turbo do 3,20 GHz, a także 11 MB pamięci cache.
Obsługuje do 1 TB pamięci DDR4‑2400 w 6 kanałach i wspiera ECC, natomiast Intel Optane Persistent Memory nie jest wspierane. Platformowo oferuje PCIe 3.0 z maks. 48 liniami i skalowalność do konfiguracji 2S, a do komunikacji międzyprocesorowej udostępnia maksymalnie 2 linki Intel UPI. Jest to CPU na gniazdo FCLGA3647, o TDP 85 W i maksymalnej temperaturze TCASE 78°C.
Wspiera m.in. Intel DL Boost, Intel RDT, Intel Speed Shift, Enhanced Intel SpeedStep, Intel VMD oraz Intel TSX. Obsługuje Intel Turbo Boost 2.0 (bez Turbo Boost Max 3.0) oraz instrukcje Intel SSE4.2, AVX, AVX2 i AVX‑512, przy czym ma 1 jednostkę AVX‑512 FMA. W obszarze bezpieczeństwa i wirtualizacji dostępne są m.in. Intel AES‑NI, Trusted Execution Technology, Execute Disable Bit, MBEC oraz VT‑x/VT‑d/EPT.
Obsługuje do 1 TB pamięci DDR4‑2400 w 6 kanałach i wspiera ECC, natomiast Intel Optane Persistent Memory nie jest wspierane. Platformowo oferuje PCIe 3.0 z maks. 48 liniami i skalowalność do konfiguracji 2S, a do komunikacji międzyprocesorowej udostępnia maksymalnie 2 linki Intel UPI. Jest to CPU na gniazdo FCLGA3647, o TDP 85 W i maksymalnej temperaturze TCASE 78°C.
Wspiera m.in. Intel DL Boost, Intel RDT, Intel Speed Shift, Enhanced Intel SpeedStep, Intel VMD oraz Intel TSX. Obsługuje Intel Turbo Boost 2.0 (bez Turbo Boost Max 3.0) oraz instrukcje Intel SSE4.2, AVX, AVX2 i AVX‑512, przy czym ma 1 jednostkę AVX‑512 FMA. W obszarze bezpieczeństwa i wirtualizacji dostępne są m.in. Intel AES‑NI, Trusted Execution Technology, Execute Disable Bit, MBEC oraz VT‑x/VT‑d/EPT.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Producent | Intel |
| Model | Silver 4208 |
| Kod producenta | SRFBM |
| Socket | LGA3647 |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Bazowa częstotliwość | 2.10 GHz |
| Maks. częstotliwość turbo | 3.20 GHz |
| Cache | 11 MB |
| Liczba linków UPI | 2 |
| TDP | 85 W |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Dostawa
Dostawa towaru następuje w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówiony produkt.
Intel Xeon 8C Silver 4208 2.10 GHz 11M 85W SRFBM
SKU: 17315
615,00 zł
500,00 zł
netto
Poprzednia najniższa cena: 615,00 zł.
Produkt dodany do koszyka!
-
Szybka wysyłka
WYSYŁAMY JUŻ W 24H -
Gwarancja jakości
PRODUKTY TESTOWANE -
Satysfakcja lub zwrot
14 DNI NA ZWROT -
Masz pytania? Zadzwoń. Pomożemy!
+48 62 332 3000
Brak opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!